Stylizowany Statek Wycieczkowy Pirat w pierwsze rejsy po Bałtyku wyruszył w sierpniu 2003 roku. Swoją działalność rozpoczął w Ustce, goszcząc pasażerów spragnionych morskiej przygody.

Statek Pirat został szybko doceniony zarówno przez turystów, jak i mieszkańców miasta, czego dowodem była prestiżowa nagroda „Brązowej Usteckiej Kotwicy”. Latem 2004 roku Statek Pirat na stałe zawitał do Sopotu. Od początku zaskarbił sobie sympatię odwiedzających Trójmiasto i rodzimych mieszkańców, stając się atrakcyjną „perełką” wśród wielu znakomitych ofert, jakie posiada najpiękniejsze Uzdrowisko Nadbałtyckie – Sopot.

Statek Wycieczkowy Pirat został dostrzeżony także przez przedstawicieli władz lokalnych. To właśnie na jego pokładzie odbył się finał Turnieju Miast, kończący letnie zmagania Gdyni, Sopotu i Gdańska.

STATEK PIRAT PRZY MOLO W SOPOCIE MA SWOJE ATUTY!

 1. Znakomita kuchnia
  Niech nie zwiedzie nikogo piracka stylistyka. W roku 2014 Statek Pirat brał udział w konkursie gastronomicznym GASTRONOM POMORZA 2014, w którym zdobył drugie miejsce w kategorii Restauracja Tematyczna.
  Poza grill-barem „U Rogera” zlokalizowanym na pokładzie, Statek Pirat dysponuje profesjonalną kuchnią, która czyni z niego pływającą restaurację.
 2. Lokalizacja: Sopot Molo
  Latem 2004 roku Statek Pirat na stałe zawitał do Sopotu i zdobi swoją stylizowaną sylwetką najdłuższe drewniane molo w Europie.
 3. Duży statek
  Statek Pirat pomieści prawie 200 osób. Do dyspozycji gości są dwa pokłady, grill-bar, oddzielna restauracja z własną kuchnią i bogato wyposażony drink-bar.
  Mimo rozmiarów, realizuje nie tylko duże czartery i eventy firmowe. Statek Pirat z radością powita wszelkiego rodzaju kameralne imprezy dla kilku i kilkunastu osób.

Dowiedz się więcej! > https://www.statekpirat.pl/

Venue Details
Photos
Venue Details
Venue Map

Enter your Google Map API from the Theme Settings panel.

error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram