Czytanie Relacji – Dzielenie się – Oksana Bula


Tukoni – mieszkańcy lasu

Autor tekstu i ilustracji: Oksana Bula

Wydawca: Wydawnictwo Starego Lwa


Tukoni to dobrzy przyjaciele, którzy chronią las i zwierzęta leśne, opiekują się drzewami i roślinami, monitorują zmianę pór roku, pomagają zwierzętom przejść w stan snu zimowego i budzą je na wiosnę. Tukoni są tak uroczy, że sama ich obecność sprawia, że jest ciepło i przytulnie, ponieważ hojnie dzielą się swoim ciepłem i troską z innymi.

Książka opowiada o lesie i miłości do natury, o pomocy i przyjaźni, o wzajemnym cieple. Można ją przeczytać w 5 minut, ale można godzinami patrzeć na wspaniałe ilustracje Oksany Buly i rozmawiać z dziećmi o hojności, otwartości, wzajemnej pomocy.

Туконі – мешканець лісу

Автор тексту та ілюстрацій: Оксана Була

Видавництво: Видавництво Старого Лева


У лісі живуть туконі. Всі туконі дуже заклопотані, але це для них не робота, це – покликання.
Туконі — добрі друзі-захисники лісу й лісових звірят, вони піклуються про дерева і рослинки, слідкують за зміною пір року, допомагають звірятам вкладатися на зимову сплячку і прокидатися навесні. Туконі такі милі, що вже від однієї їхньої присутності стає тепло і затишно, адже вони щедро діляться з іншими своїм теплом і турботою.

Ця книга про ліс і любов до природи, про допомогу і дружбу, про взаємне тепло. Прочитати її можна за 5 хвилин, а ось розглядати чудові ілюстрації Оксани Були і розмовляти з дітьми про щедрість, відкритість, взаємодопомогу можна годинами.


error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram